Vyhledávání


Kontakt

CHS z Vavřineckého dvora

608 227 940

E-mail: vavrineckydvur@seznam.cz

O nás

Počátek všeho stojí u pořízení naší první vižlice Garnet Jantar Devil r. 2009. Přivezli jsme si ji na Valentýna 14. 2. a byla to opravdu láska na první pohled. Výběr tohoto plemene bylo jedním z našich nejlepších rozhodnutí. Ukázala nám krásy i strasti života s temperamentním ohařem. Původní záměr sice byl pořídit parťáka do sportu a na toulky přírodou, ale i přesto jsme se po zvládnutí základní poslušnosti rozhodli zkusit výcvik lovecký. První seznámení se zvěří proběhlo na výcvikovém táboře v Lučkovicích, kde Garnet projevila velkou učenlivost a hlavně chuť do práce. Byla ve svém živlu, a to pro nás bylo hnací silou! Nyní je Garnet všestranný pracovní pes se skvělými výsledky. 

Chovatelská stanice vznikla na konci r. 2012. Naším cílem je odchovat kvalitní psy vyrovnané povahy, výborné exteriérově i pracovně. Odchovánky budeme s nadšením podporovat v jejich výstavní i pracovní kariéře!

 

Poděkování

Mé poděkování patří více lidem a to v prvé řadě chovatelce - paní Henrietě Eliášové za tohoto výjimečného psa :-), Štěpánovi Horákovi a jeho lučkovickému týmu za skvělé seznámení se světem loveckých psů, Peti Janíkové za cenné rady a položení pevných základů, Jaromírovi Gratclovi, díky kterému jsme byly perfektně připravené na všechny pokročilejší zkoušky včetně práce na barvě jako oznamovač! A především své rodině a přátelům, kteří sdílí všechny úspěchy i neúspěchy. Speciální poděkování patří mému tatínkovi, bez kterého by Garnet nebyla taková jaká je a mému příteli, který se se mnou nesčetněkrát brodil křovinami a bodláčím za účelem najít zvěř :-)

CHS z Vavřineckého dvora